I STALOWA Aukcja Młodej Sztuki

2013-10-04 15:00:00

2013-10-09 20:00:00

Monika Marchewka

Pomiędzy VI
100 x 100 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 1,650 PLN

Katarzyna Kowalska

Bez tytułu (poliptyk)
60 x 100 cm (2 razy 40 x 50 cm i 2 razy 20 x 50 cm)
technika mieszana, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 1,100 PLN

Katarzyna Kowalska

Abstrakcje I
2009
50 x 70 cm
technika mieszana, papier

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Bartosz Czarnecki

Portrety zapomniane (tryptyk)
45 x 105 (3 razy 45 x 35 cm)
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 1,000 PLN

Bartosz Świątecki

Queen drink
50 x 70 cm
technika mieszana, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 600 PLN

Bartosz Świątecki

Minerva 02
70 x 50 cm
technika mieszana, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Urszula Dzwonik

Przy trzepaku
2012
60 x 50 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 600 PLN

Paweł Słota

Przestrzenie
2012
30 x 62 cm (2 razy 30 x 21 cm i 1 raz 30 x 20 cm)
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 800 PLN

Monika Panek

Ostatni papieros
2011
120 x 150 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Rafał Czępiński

Zdziwienie z obrzydzeniem. Autoportret
2010
80 x 80 cm
technika mieszana, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 600 PLN

Tomasz Karabowicz

Warszawa (Akt Dziewczyny)
2012
190 x 120 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 1,300 PLN

Dostawa 0 PLN
Suma 0 PLN