VI STALOWA Aukcja Młodej Sztuki

2014-06-25 19:00:00

2014-06-25 20:00:00

Zapraszamy do wzięcia udziału w młotkowej VI STALOWEJ Aukcji Młodej Sztuki, która odbędzie się w Galerii STALOWA o godz. 19:00

Wszystkie ceny wywoławcze wynoszą 500 PLN.

Zlecenia aukcyjne przyjmujemy pod numerem telefonu

22 380 34 43 w godzinach 12:00 -19:00 lub pod adresem aukcje@stalowa.art.pl.

Zlecenia przyjmuje również portal Artinfo.

Zapraszamy !

Katalog VI STALOWEJ Aukcji Młodej Sztuki

Klementyna Adamczak

Bez tytułu III
100 x 70 cm
akryl, płótno
Dopowiedzenie

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Katarzyna Bielska

Dark side I
80 x 60 cm
fotografia

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 2,000 PLN

Beata Bugaj - Tomaszewska

Eksploracja
20 x 60 cm (3 razy 20 x 20 cm)
olej, płótno
tryptyk

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 1,000 PLN

Anna Fijałkowska - Oleksiak

Gry i zabawy - PKiN
145 x 110 cm
linoryt

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

c
2012
120 x 120 cm
akryl, tempera, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 1,000 PLN

Jagoda Kaczmarczyk - Hudzik

Początek
100 x 80 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Michał Kochański

Sieć
2012
140 x 240 cm (2 razy 140 x 120 cm)
olej, płótno
dyptyk

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Anna Kushch

Jingle Balls
120 x 70 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Adam Sikorski

Bus 3
2009
200 x 300 cm (2 razy 200 x 150 cm)
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 800 PLN

Piotr Smogór

Body_k
50 x 60 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Ewa Szczekan

Zanurzenie
140 x 160 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 1,100 PLN

Jagoda Szymańska

Akt za szybą
100 x 73 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Marta Wapiennik

Martwa natura
2010
110 x 70 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Dostawa 0 PLN
Suma 0 PLN