XI STALOWA Aukcja popleneriadowa

2015-02-04 19:00:00

2015-02-04 21:00:00

NOWOŚĆ! Aukcja młotkowa z transmisją i możliwością licytacji online! Aukcja odbędzie w siedzibie galerii 4 lutego 2015, godz. 19:00 oraz na stronie internetowej stalowa.onebid.pl!

III i IV PLENERIADA

Podczas aukcji licytowane będą prace autorstwa studentów biorących udział w PLENERIADACH. Ekspozycja prac od 28 stycznia do 4 lutego 2015 w godzinach 12:00-19:00 w siedzibie Galerii Sztuki STALOWA przy ul. Stalowej 26 w Warszawie.

Katalog on-line

Dagmara Cieślica

165 x 190 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 600 PLN

Małgorzata Kalinowska

60 x 60 cm
technika własna, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Julia Tsapurak

60 x 60 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 600 PLN

Svitlana Iukhymiuk

Kazimierz - Pejzaż
50 x 65 cm
olej, karton

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Julia Słonecka

Bez tytułu (droga)
100 x 73 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 600 PLN

Olga Żuchowska

Kazimierz
80 x 100 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Marlena Grzesik

Bez tytułu (cień)
100 x 100 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 850 PLN

Katarzyna Zielska

Sytuacja
6 razy 18 x 24 cm
olej, płótno
poliptyk

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 650 PLN

Martyna Naumchuk

Landscape (pejzaż)
30 x 70 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Milena Brudkowska

3 razy 100 x 50 cm
olej, płótno
Tryptyk

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Dominika Maria Nasiadko

Mgła
80 x 60 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 700 PLN

Vitalii Shupliak

Pole w Kazimerzu
50 x 50 cm
akryl, olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Dostawa 0 PLN
Suma 0 PLN