STALOWA Wiosenna Aukcja Sztuki

2015-03-27 15:00:00

2015-04-01 20:00:00

Zapraszamy do udziału w internetowej STALOWEJ Wiosennej Aukcji Sztuki, podczas której zaoferujemy Państwu kilkadziesiąt ciekawych prac zarówno młodych jak i uznanych twórców w bardzo atrakcyjnych cenach.

Do prac zakupionych podczas tej aukcji nie pobieramy opłaty aukcyjnej!

Zapraszamy do licytacji!

Michał Bojara

2012
81 x 120 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Marek Działek

Kapitan Ameryka
70 x 100 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Anna Wójcik

100 x 80 cm
technika mieszana, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Piotr Jędruszczak

Okulary - Sprzedane
2009
20 x 30 cm
linoryt, 7/30

Cena wywoławcza: 1,000 PLN

Cena końcowa: 1,000 PLN

Joanna Karpowicz

Tancerka z krótkimi włosami - Sprzedane
30 x 40 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 1,200 PLN

Cena końcowa: 1,200 PLN

Katarzyna Makieła-Organisty

Pigwa - Sprzedane
2012
18 x 24 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 800 PLN

Cena końcowa: 850 PLN

Zdzisław Nitka

Malarz w Grecji
100 x 120 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 2,900 PLN

Cena końcowa: 2,950 PLN

Viola Tycz

Nimfomanka 10 - Sprzedane
60 x 20 cm
akryl, płyta HDF

Cena wywoławcza: 1,200 PLN

Cena końcowa: 1,250 PLN

Maciej Cieśla

Przedmieścia po burzy
70 x 100 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Katarzyna Kręcicka

Yellow
60 x 80 cm
kolaż, akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Dostawa 0 PLN
Suma 0 PLN