II STALOWA Aukcja Młodej Sztuki

2013-12-11 15:00:00

2013-12-15 20:00:00

Katalog >

Ewa Skwarzyńska-Otachel

07 Akt 12
2012
80 x 60 cm
akryl, płyta

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Magdalena Węgrzyn

Przesunięcie III
2012
100 x 120 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Martyna Borowiecka

Miot
80 x 80 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 900 PLN

Anna Taut

Lipiec dwudziesty trzeci
2012
90 x 70 cm
technika mieszana, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 1,900 PLN

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 750 PLN

Iwona Zawadzka

II Gryzie
70 x 50 cm
sitodruk

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Laura La Wasilewska

Later
2012
30 x 24 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Monika Marchewka

Ukryte
100 x 80 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 1,300 PLN

Marek Działek

Superhero
70 x 100 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Bartosz Czarnecki

Możliwości struktury
2011
110 x 120 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 2,250 PLN

Witold Winek

Bete Noire
2012
70 x 100 cm
druk wypukły, papier

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Łukasz Ratajczyk

Kremna
25 x 40 cm
akwatinta, akwatinta gładzona, mezzotinta, suchoryt

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 700 PLN

Tomasz Karabowicz

Patisony
40 x 50 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Sylwia Svorová Pawełkowicz

Ławka
2011
50 x 80 cm
technika mieszana, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Dostawa 0 PLN
Suma 0 PLN