Majowa Aukcja Sztuki

2015-05-16 15:00:00

2015-05-24 20:00:00

Zapraszamy do udziału w internetowej Majowej Aukcji Sztuki, podczas której zaoferujemy Państwu kilkadziesiąt ciekawych prac zarówno młodych jak i uznanych twórców w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do licytacji!

Paulina Dębosz

Dwie
120 x 90 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 600 PLN

Łukasz Jankiewicz

Cała w trawie
90 x 80 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 600 PLN

Jagoda Kaczmarczyk - Hudzik

Obraz XV
80 x 80 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Katarzyna Kania

Już się nie boję nocnych gier z upiorami, dioblicami i diaseckimi utopcami Ired

120 x 50 cm
linoryt na flizelinie

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Agata Koczan

ODBICIA białe
130 x 130 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Kamila Makaruk

Mantra

40 x 120 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Katarzyna Śmigielska

Przestrzeń jednowymiarowa
80 x 80 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Piotr Trusik

Pracownia
100 x 73 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Joanna Zdzienicka

Zoom
70 x 100 cm
akryl, olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Joanna Misztal

Anioły mają złote włosy
50 x 50 cm
olej, akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Dostawa 0 PLN
Suma 0 PLN