Wakacyjna Aukcja Internetowa

2015-06-22 15:00:00

2015-06-28 20:00:00

Zapraszamy do udziału w Wakacyjnej Aukcji Internetowej, podczas której zaoferujemy Państwu kilkadziesiąt ciekawych prac młodych twórców w bardzo atrakcyjnej cenie wywoławczej - 500 zł.

 Zapraszamy do licytacji!

Dominika Andrulewicz

Sandwich
100 x 70 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 650 PLN

Milena Brudkowska

Piłeczki
70 x 70 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 650 PLN

Tomasz Chodkowski

RÓWNINA I
70 x 120 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Julia Tsapurak

Cherry tree
54 x 65 cm
akryl, olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Marcin Ziółkowski

Akt 5
120 x 80 cm
technika własna, płyta

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 600 PLN

Dostawa 0 PLN
Suma 0 PLN