STALOWA Jesienna Aukcja Sztuki

2015-09-28 15:00:00

2015-10-04 20:00:00

Zapraszamy do udziału w STALOWEJ Jesiennej Aukcji Sztuki, podczas której zaoferujemy Państwu kilkadziesiąt ciekawych prac zarówno młodych jak i uznanych twórców w bardzo atrakcyjnych cenach.

 Zapraszamy do licytacji!

Jacek Malinowski

Toskania III
70 x 60 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 600 PLN

Bezpańska

Dancing with death (zestaw 2 prac)
2 razy 30 x 21 cm
tusz, papier

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Wit Bogusławski

Tell me about it
40 x 40 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Zuzanna Jankowska

Kosmos
60 x 60 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Paweł Zakrzewski

One dolar man
50 x 50 cm
akryl, olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Magdalena Laskowska

Balon
24 x 18 cm
alkid, płótno
Pocztówki nr 1

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Agnieszka Żak-Biełowa

Wenecja
70 x 50 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 2,500 PLN

Cena końcowa: 2,800 PLN

Łukasz Huculak

New Forms
2010
44 x 70 cm
tempera, tektura

Cena wywoławcza: 1,600 PLN

Cena końcowa: 1,600 PLN

Piotr Jędruszczak

Poza IV
2009
150 x 100 cm
technika mieszana, pigment na płótnie

Cena wywoławcza: 3,000 PLN

Cena końcowa: 3,200 PLN

Katarzyna Orońska

Światło Miasta
akryl, płótno
81 x 60 cm

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Dostawa 0 PLN
Suma 0 PLN