STALOWA Listopadowa Internetowa Aukcja Sztuki

2015-11-16 15:00:00

2015-11-22 20:00:00

Zapraszamy do udziału w STALOWEJ Listopadowej Internetowej Aukcji Sztukipodczas której zaoferujemy Państwu kilkadziesiąt ciekawych prac głównie młodych twórców w bardzo atrakcyjnej cenie wywoławczej 500 zł.

 Zapraszamy do licytacji!

Aleksandra Szczepanik Szałas

BŁĘKIT I
70 x100 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Ziemowit Fincek

Powiązani
85 x 80 x 15 cm
olej, płyta pilśniowa, wiklina

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Marcin Ziółkowski

Postać
100 x 70 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Adrian Alinowski

70 x 60 cm
akryl, płyta

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 600 PLN

Jarosław Betlej

In the Morning Silence 10
100 x 100 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Igor Buszkowski

Portret Pana V
2002
61 x 46 cm
olej, nitka, guziki, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Anita Kucharczyk

Owca
89 x 116 cm
wosk zmydlony, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Dostawa 0 PLN
Suma 0 PLN