STALOWA Noworoczna Aukcja Internetowa

2016-01-11 15:00:00

2016-01-17 20:00:00

Zapraszamy do udziału w STALOWEJ Noworocznej Aukcji Internetowej, podczas której zaoferujemy Państwu kilkadziesiąt ciekawych prac głównie młodych twórców w bardzo atrakcyjnej cenie wywoławczej 500 zł.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerami:

22 380 34 43, kom. 606 864 943 lub pod adresem aukcje@stalowa.art.pl.

 Zapraszamy do licytacji!

Łukasz Jankiewicz

Cała w trawie
90 x 80 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Marcin Błach

Clouds 1
50 x 50 cm
akryl, marker, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Piotr Banaszkiewicz

75 x 60 cm
olej, płyta pilśniowa

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Renata Kluczyńska

Abstrakcja
70 x 100 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Katarzyna Śmigielska

Czerwony kolczyk
80 x 50 cm
akryl i czarne gesso, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Sylwia Łyczko-Zielony

Drzewo
50 x 100 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Elżbieta Maj

Góry
100 x 70 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Dostawa 0 PLN
Suma 0 PLN