STALOWA AUKCJA POPLENERIADOWA 2016

2016-02-03 19:30:00

2016-02-03 20:30:00

Podczas aukcji licytowane będą prace autorstwa studentów biorących udział w PLENERIADACH.

Ekspozycja prac od 27 stycznia do 3 lutego 2016 w godzinach 12:00-19:00 w siedzibie Galerii Sztuki STALOWA przy ul. Stalowej 26 w Warszawie.

Licytuj online stalowa.onebid.pl

Anastazja Grigorjewa

80 x 60 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Joanna Kałdan

Impresja - Sprzedaż poaukcyjna
45 x 105 cm
technika mieszana, płótno
dyptyk

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 1,330 PLN

Beata Kolarczyk

Miasto
18 x 13 cm, 3 razy 24 x 30 cm, 30 x 24 cm, 2 razy 50 x 70 cm
kolaż, płótno
poliptyk

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 650 PLN

Ignacy Oboz

Kaplica św. Anny
46 x 60 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Miriam Ptak

Żółty prostokąt, drzewo i czerń
150 x 130 cm
technika mieszana, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 750 PLN

Monika Trzupek

Bez tytułu (różowy)
110 x 60 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Dostawa 0 PLN
Suma 0 PLN