STALOWA Marcowa Aukcja Internetowa

2016-02-29 15:00:00

2016-03-06 20:00:00

Zapraszamy do udziału w STALOWEJ Marcowej Aukcji Internetowej, podczas której zaoferujemy Państwu kilkadziesiąt ciekawych prac głównie młodych twórców w bardzo atrakcyjnych cenach wywoławczych.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerami:

22 380 34 43, kom. 606 864 943 lub pod adresem aukcje@stalowa.art.pl.

 Zapraszamy do licytacji!

Weronika Pawłowska

70 x 100 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Krystyna Róż - Pasek

Taniec XV
50 x 40 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 556 PLN

Jakub Łukasz Syrkowski

Jachty
70 x 100 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Piotr Urbanek

JEZEUS
50 x 50 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Anna Kołakowska

Deep in the forest
40 x 40 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Emilia Waszak

Statki
50 x 70 cm
olej, karton

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 555 PLN

Dostawa 0 PLN
Suma 0 PLN