STALOWA Majowa Aukcja Internetowa

2016-05-16 15:00:00

2016-05-22 20:00:00

Zapraszamy do udziału w STALOWEJ Majowej Aukcji Internetowej, podczas której zaoferujemy Państwu kilkadziesiąt ciekawych prac w bardzo atrakcyjnych cenach wywoławczych.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerami:

22 380 34 43, kom. 606 864 943 lub pod adresem aukcje@stalowa.art.pl.

 Zapraszamy do licytacji!

Maciej Cieśla

Panna na pegasie w rynku Wro
60 x 50 cm
olej i akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Ewa Skwarzyńska-Otachel

Pnącza
2010
124 x 104 cm
akryl, płyta

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Aleksandra Szczepanik Szałas

BŁĘKIT III
40 x 80 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Jacek Malinowski

Słoneczniki
2011
75 x 150 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 800 PLN

Cena końcowa: 800 PLN

Wojciech Adam Bański

Drzewo w Barcelonie
90 x 70 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Anna Piotrowiak

NIEBIAŃSKA MELODIA
2016
70 x 50 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Ryszard Rabsztyn

SQUATS
2016
100 x 50 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Dostawa 0 PLN
Suma 0 PLN