STALOWA Wrześniowa Aukcja Internetowa

2016-09-19 15:00:00

2016-09-25 20:00:00

Zapraszamy do udziału w STALOWEJ Wrześniowej Aukcji Internetowej, podczas której zaoferujemy Państwu kilkadziesiąt ciekawych prac w atrakcyjnych cenach wywoławczych.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerami:

22 380 34 43, kom. 606 864 943 lub pod adresem aukcje@stalowa.art.pl.

 Zapraszamy do licytacji!

Jolanta Gmur

Spring
2012
100 x 100 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Dominika Andrulewicz

Warszawa w budowie
2016
70 x 100 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 700 PLN

Cena końcowa: 700 PLN

Agnieszka Budenko

Fly
2010
90 x 90 cm
olej, płatki srebra, płótno

Cena wywoławcza: 1,000 PLN

Cena końcowa: 1,100 PLN

Anna Cichoń

Baletki VI
2016
40 x 50 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 550 PLN

Magdalena Karwowska

Miasto no 2
2016
80 x 100 cm
akryl, technika własna, płótno

Cena wywoławcza: 700 PLN

Cena końcowa: 750 PLN

Jacek Malinowski

Baltic Project
2016
120 x 50 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Ewa Skwarzyńska-Otachel

Akt na stołku barowym
60 x 50 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Dostawa 0 PLN
Suma 0 PLN