STALOWA Listopadowa Aukcja Internetowa

2016-11-14 15:00:00

2016-11-20 20:00:00

Zapraszamy do udziału w STALOWEJ Listopadowej Aukcji Internetowej, podczas której zaoferujemy Państwu kilkadziesiąt ciekawych prac w atrakcyjnych cenach wywoławczych.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerami:

22 380 34 43, kom. 606 864 943 lub pod adresem aukcje@stalowa.art.pl.

Milena Brudkowska

Szachownice
2016
80 x 100 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 900 PLN

Cena końcowa: 900 PLN

D.ski Sławomir Danielski

Kuglarz
2016
100 x 70 cm
akryl, płótno
Cztery Pory Roku

Cena wywoławcza: 600 PLN

Cena końcowa: 600 PLN

Magdalena Rytel-Skorek

Zabawa w chowanego,
2016
25 x 25 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 600 PLN

Cena końcowa: 600 PLN

Michał Mieszkowicz

2016
70 x 100 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 600 PLN

Cena końcowa: 650 PLN

Dostawa 0 PLN
Suma 0 PLN