STALOWA Przedświąteczna Aukcja Internetowa

2016-12-14 15:00:00

2016-12-18 20:00:00

Zapraszamy do udziału w STALOWEJ Przedświątecznej Aukcji Internetowej, podczas której zaoferujemy Państwu kilkadziesiąt ciekawych prac w atrakcyjnych cenach wywoławczych.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerami:

22 380 34 43, kom. 606 864 943 lub pod adresem aukcje@stalowa.art.pl.

Sylwia Łyczko-Zielony

Co tam
2016
100 x 70 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 600 PLN

Cena końcowa: 600 PLN

Jagoda Kaczmarczyk - Hudzik

Haiku
2016
75 x 75 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 600 PLN

Cena końcowa: 600 PLN

Iwona Góraj

PAWIE Z OGRODÓW VALLENSTEINA
2012
81 x 100 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 800 PLN

Cena końcowa: 800 PLN

Łukasz Jankiewicz

Młody las
2016
90 x 120 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 600 PLN

Cena końcowa: 650 PLN

Weronika Pawłowska

Brzask
2016
80 x 100 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 800 PLN

Cena końcowa: 800 PLN

Dostawa 0 PLN
Suma 0 PLN