STALOWA CHARYTATYWNA AUKCJA POPLENERIADOWA 2017

2017-01-31 19:30:00

2017-01-31 20:30:00

Podczas aukcji licytowane będą prace autorstwa studentów biorących udział w PLENERIADACH. Prace eksponowane będą w dniach 20-31 stycznia 2017 w godzinach 12:00-19:00 w siedzibie Galerii Sztuki STALOWA przy ul. Stalowej 26 w Warszawie.

Aukcja młotkowa z transmisją i możliwością licytacji online! Aukcja odbędzie w siedzibie galerii 31 stycznia 2017, godz. 19:30 oraz na stronie internetowej stalowa.onebid.pl!

Organizatorem aukcji jest "Fundacja Galerii STALOWA". Całkowity dochód z licytacji zostanie przeznaczony na Fundację, która aktywnie wspiera młodych adeptów sztuki w trakcie studiów, jak i po ukończeniu artystycznej edukacji.

Katalog w wersji on-line

Aleksandra Chmiel

2016
100 x 100 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Milena Wiśniewska

Kazimierz Dolny
2016
40 x 100 cm
technika mieszana, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 600 PLN

Natalia Batko

50 x 70 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Dagmara Jemioła-Hryniewicka

80 x 120 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Mikołaj Kowalski

100 x 73 cm
technika własna, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Mateusz Majewski

Kazimierz Universum II
100 x 100 cm
akryl, płyta HDF

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Marcin Proczek

Płyty II
120 x 190 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Mikołaj Socha

207 x 70 cm
olej, płyta
dyptyk

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Aleksandra Szczepanik Szałas

Kazimierz
100 x 120 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Olga Ulrych

Krzywe koło
70 x 60 cm
technika własna, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Ewa Wiktor

Autoportret
110 x 130 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Dostawa 0 PLN
Suma 0 PLN