STALOWA Zimowa Aukcja Internetowa

2017-02-27 15:00:00

2017-03-05 20:00:00

Zapraszamy do udziału w STALOWEJ Zimowej Aukcji Internetowej, podczas której zaoferujemy Państwu kilkadziesiąt ciekawych prac w atrakcyjnych cenach wywoławczych.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerami:

22 380 34 43, kom. 606 864 943 lub pod adresem aukcje@stalowa.art.pl.

Monika Czekańska

Aberracja II
2016
70 x 50 cm
olej, deska

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 600 PLN

Anna Kołakowska

Winter girl
2016
65 x 50 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 750 PLN

Magdalena Rytel-Skorek

Drzewko 435
2016
70 x 70 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 700 PLN

Cena końcowa: 750 PLN

Maciej Wierzbicki

Budowle XXX
2016
90 x 76 cm
olej, płyta

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Dostawa 0 PLN
Suma 0 PLN