STALOWA Wiosenna Aukcja Internetowa

2017-04-03 15:00:00

2017-04-09 20:00:00

Zapraszamy do udziału w STALOWEJ Wiosennej Aukcji Internetowej, podczas której zaoferujemy Państwu kilkadziesiąt ciekawych prac w atrakcyjnych cenach wywoławczych.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerami:

22 380 34 43, kom. 606 864 943 lub pod adresem aukcje@stalowa.art.pl.

Miss Lapin

Tree
2016
30 x 40 cm
akwarela, papier

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Marcin Ziółkowski

Akt
100 x 60 cm
olej, płyta

Cena wywoławcza: 900 PLN

Cena końcowa: 1,000 PLN

Maciej Cieśla

Kompozycja z kobieta i czortem 3
2016
100 x 80 cm
akryl, olej wodorozcieńczalny, płótno

Cena wywoławcza: 700 PLN

Cena końcowa: 700 PLN

Mateusz Dolatowski

Anonymous
100 x 60 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Jagoda Kaczmarczyk - Hudzik

Pejzaż z ważką
2016,
90 x 100 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 600 PLN

Cena końcowa: 600 PLN

Barbara Porczyńska

Lucid dream
100 x 80, cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 700 PLN

Maciej Cieśla

Zawstydzony Rokita i młoda dziewczyna
2016
100 x 80 cm

Cena wywoławcza: 700 PLN

Cena końcowa: 700 PLN

Dariusz Grajek

Automobilowe granie…
2016
80 x 120 cm
akryl, olej, płótno

Cena wywoławcza: 1,000 PLN

Cena końcowa: 1,000 PLN

Piotr Kachny

Lato Oscuro
2016
140 x 100 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 1,000 PLN

Cena końcowa: 1,000 PLN

Agnieszka Karczyńska

Pejzaż II
2016
80 x 80 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 700 PLN

Cena końcowa: 700 PLN

Magdalena Solich

2014-2015
100 x 100 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 1,000 PLN

Cena końcowa: 1,000 PLN

Dostawa 0 PLN
Suma 0 PLN