STALOWA CHARYTATYWNA AUKCJA POPLENERIADOWA

2017-07-05 19:30:00

2017-07-05 20:30:00

Podczas aukcji licytowane będą prace autorstwa studentów biorących udział w PLENERIADACH. Prace eksponowane będą w dniach 24.06-05.07 2017, od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 -19:00 oraz w weekendy w godz 12.00 - 17.00 w siedzibie Galerii Sztuki STALOWA przy ul. Stalowej 26 w Warszawie.

Aukcja młotkowa z transmisją i możliwością licytacji online! Aukcja odbędzie w siedzibie galerii 5 lipca 2017, godz. 19:30 oraz na stronie internetowej stalowa.onebid.pl!

Organizatorem aukcji jest "Fundacja Galerii STALOWA". Całkowity dochód z licytacji zostanie przeznaczony na Fundację, która aktywnie wspiera młodych adeptów sztuki w trakcie studiów, jak i po ukończeniu artystycznej edukacji.

Katalog prac online >>

Maryna Sakowska

2016
50 x 50 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Paulina Giersz

Pejzaż
30 x 40 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Anna Tajak

Wisła
50 x 40 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Irmina Staś

2017
25 x 25 cm
akwarela, papier

Cena wywoławcza: 800 PLN

Cena końcowa: 900 PLN

Paweł Susid

Bez tytułu z tekstem (Gott ist tot)
2017
32 x 54 cm
akryl, papier

Cena wywoławcza: 1,000 PLN

Cena końcowa: 2,400 PLN

Daria Umerli

2017
30 x 30 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Dostawa 0 PLN
Suma 0 PLN