STALOWA Wakacyjna Aukcja Internetowa

2017-07-10 15:00:00

2017-07-16 20:00:00

Zapraszamy do udziału w STALOWEJ Wakacyjnej Aukcji Internetowej, podczas której zaoferujemy Państwu kilkadziesiąt ciekawych prac w atrakcyjnych cenach wywoławczych.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerami:

22 380 34 43, kom. 606 864 943 lub pod adresem aukcje@stalowa.art.pl.

Elżbieta Kuźniar

I - styczeń Calendar
100 x 70 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Honorata Świderska

Przestrzeń
2017
60 x 60 cm
technika mieszana, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Gossia Zielaskowska

LMLY
2016
100 x 100 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 1,200 PLN

Cena końcowa: 1,200 PLN

Dostawa 0 PLN
Suma 0 PLN