IV STALOWA Aukcja Młodej Sztuki

2014-04-22 15:00:00

2014-04-27 20:00:00

Zapraszamy do udziału w IV STALOWEJ Aukcji Młodej Sztuki, podczas której zaoferujemy Państwu kilkadziesiąt ciekawych prac młodych polskich twórców. Cena wywoławcza wszystkich prac to 500 PLN! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem 22 380 34 43 lub pod adresem aukcje@stalowa.art.pl. Zapraszamy!

Katalog >

Agata Bajszczak

Martwa natura
40 x 40 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Bartosz Czarnecki

Możliwości struktury tłumu
70 x 70 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 1,150 PLN

Monika Marchewka

Ukryte
100 x 100 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 2,400 PLN

Paweł Słota

Pejzaż Miejski XXIII - SPRZEDANY
60 x 80 cm
olej, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 1,500 PLN

Maciej Zabawa

Bez komentarza
120 x 80 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 1,100 PLN

Paulina Penc

Make up 25
70 x 50 cm
akryl, płótno

Cena wywoławcza: 500 PLN

Cena końcowa: 500 PLN

Dostawa 0 PLN
Suma 0 PLN